Betist Nasıl Para Çekilir?

Betist nasıl para çekilir ve para çekme işlemleri konusunda sizlere bu yazımızda yardımcı olacağız. Ülkemizdeki hizmetlerinde 6. Senesine girecek olan online bahis sitesi bugüne kadar finansal konularda herhangi bir problem yaşamamıştır. Bunda hem çalışmış olduğu finansal birimin, hem çalıştığı ödeme markalarının payı büyüktür. Ayrıca platformun lisanslı olmasından kaynaklı olarak da finansal işlemleri her zaman denetim altındadır ve sizlerin ödemeleri zamanında eksiksiz olarak yapılmaktadır. Para çekme işlemleri konusunda sitenin hızına ve güvenilirliğine bu aşamada kesinlikle tam puan verebileceğimizi söylemek isteriz. Belirlenen kurallara uygun olarak çekim talebinde bulunacak olan kullanıcılar her zaman en hızlı şekilde çekimlerini tamamlayabilir ve bu sayede bakiyelerine kavuşabilir.

Betist Para Çekme İşlemleri Nasıl Oluyor?

Betist nasıl para çekilir konusunda sizlere ilk olarak vermek istediğimiz bilgi mutlaka çekim yapacağınız hesabın kendinize ait olması yönünde olacaktır. Finans birimleri sitedeki üyelik bilgileriniz ve çekim yapmak istediğiniz hesap bilgilerini karşılaştırıyor ve bilgileri tutan hesaplara ödeme yapıyor. Böylelikle de çekimler sizlerin kontrolü altında güven içerisinde gerçekleşiyor. Sitede para çekme menüsüne geldiğiniz zaman banka hesapları ile ve sanal kartlar üzerinden çekim işlemlerinin tamamlanacağını göreceksiniz. Çekim yapmak istediğiniz seçeneğe tıkladığınız zaman eğer bankalar ile çekim yapacaksınız sizden IBAN bilgilerinizi, sanal hesaplar ile çekim yapacaksınız bu hesabın bilgilerini tanımlamanızı ve kaydetmenizi isteyecektir. Bu bilgileri kaydederek çekim talebinizi verin ve gün içerisinde bakiyelerinize ulaşın.

Betist Para Çekme Seçenekleri ve Limitleri

Betist üzerinden çekim yaparken kullanabileceğiniz seçenekler ve limitler aşağıda yer alıyor. Bu seçenekleri tercih ederek yatırımdan 24 saat sonra ve ana paranızı bir kere kullandıktan sonra çekiminizi tamamlayabilirsiniz. Çekimler için herhangi bir komisyon alınmıyor ve ücretsiz olarak işlemler tamamlanıyor.

  • Paymino ile en az 1.000 TL
  • Bestpay ile en az 200 TL
  • Jeton Cüzdan ile en az 200 TL
  • Banka havalesi ile en az 200 TL
  • Montrapay Papara ile en az 200 TL
  • Montrapay Bank ile en az 200 TL

Betist nasıl para çekilir ve diğer finansal işlemler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz diğer yazılarımıza da göz gezdirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

Betist - Betist Giriş - sitemap