Betist Tavla Oynanıyor mu?

Betist tavla oynanıyor mu ve sitede tavla oyunlarının olup olmadığı konusunda son zamanlarda çok fazla sorunun geldiğini görebiliyoruz. Ülkemizdeki en önemli kültürlerden birisine sahip olan tavla oyunlarını paralı olarak siteler üzerinde oynamak isteyen oyun severler hangi platformlarda bunu bulabileceklerini araştırıyor. Özellikle şu dönemde Dünya’yı alt üst eden virüs salgınından dolayı kahvehanelerin kapalı olması oyun severlerin önüne büyük bir ket vurmuş durumda. Adeta evlerine hapsolan oyun severler sadece eğlencesine değil paralı bir şekilde tavla oyunlarını oynamak istiyor ve bu sayede kazançlarını kat kat yükseklere arttırmak istiyor.

Betist Paralı Tavla Var mı?

Betist tavla oynanıyor mu sorularınıza sizleri mutlu edecek bir cevap olarak evet platformda tavla oyunları paralı oynanıyor cevabını vermek istiyoruz. Platforma aşağıda yer alan linkleri kullanarak üye olabilirsiniz ve daha sonra para yatırma işlemlerini tamamlayarak tavla oynamaya başlayabilirsiniz. Asırlar boyunca Türklerin en önemli oyunu olan tavlayı lobilerde gerçek oyuncular ile oynayacaksınız. Kendinize dişe diş bir rakip bulabilecek ve yaptığınız hamleler ile onu alt edebileceksiniz. Zar atma kısmı her ne kadar işin şansı olsa da sizin yapacağınız hamleler vereceğiniz açıklar her zaman oyununun kaderini belirleyeceğinden dolayı avantaj sizin elinizde olacak. Yazılımı tüm güncel teknolojilere uygun şekilde yapılan tavla oyununu oynamak için mobil cihazlarınızı da kullanabileceksiniz.

Betist Paralı Tavla Nasıl Oynanır?

Betist paralı tavla oyna hizmetleri için siteye girdikten hemen sonra üst menüde yer alan “Poker” lobisine giriş yapın. Burada tavla lobisinin olduğunu ve içeride ne kadar online oyuncu olduğunu görebileceksiniz. Tavla lobisinde isterseniz kendi masanızı oluşturabilir ve oyuncuların gelmesini bekleyebilirsiniz. İsterseniz de o an oyun severler tarafından oluşturulan masalara giriş yapabilirsiniz ve buradan keyifli bir şekilde rakipleriniz ile mücadele verebilirsiniz. Oyun masalarını kurarken istediğiniz el sayısı kadar elden masayı yapabilirsiniz ve istediğiniz limitlerde ücreti belirleyebilirsiniz. Her yeni el sizin için yeni kazanç imkanı olacaktır. Oyunlarda normal galibiyet 1 mars ise 2 puan sayılır. Betist paralı tavla oynanıyor mu sorusuna yanıt aldığınıza göre daha fazla beklemeden hemen sizler de oyun keyfini doyasıya yaşamaya başlayın.

Bir cevap yazın

Betist - Betist Giriş - sitemap